برگزاری اولین دوره آموزش زبان ایتالیایی

Holding the first Italian language training course
The Italian Language and Culture Center, affiliated with the International Institute for Shia Studies and World Peace, has been organizing the first Italian language training course for religious purposes, and therefore enrolls among the scholars of the Seminary.

برگزاری اولین دوره آموزش زبان ایتالیایی

مرکز تخصصی زبان و فرهنگ ایتالیائی وابسته به مؤسسه بین المللی مطالعات شیعه و صلح جهانی در راستای اهداف ادیانی مؤسسه اقدام به برگزاری اولین دوره آموزش زبان و فرهنگ ایتالیائی نموده و از این رو از میان طلاب مستعد حوزه علمیه ثبت نام بعمل می­آورد.

“مرکز تخصصی زبان و فرهنگ ایتالیایی”

موسسه بین المللی مطالعات شیعه و صلح جهانی در نظر دارد از سال تحصیلی پیش رو (پاییز ۹۸) دوره های مقدماتی، متوسطه و پیشرفته زبان ایتالیایی را برای عموم طلاب حوزه علمیه قم، مخصوصا برای علاقمندان و متخصصین در حوزه مسیحیت برگزار نماید.
با توجه به اهمیت “واتیکان” به عنوان قلب دنیای کاتولیک و شهر مقدس “قم” به عنوان قلب جهان تشیع، زبان ایتالیایی در بین طلابی که در حوزه مسیحیت کاتولیک مشغول تحصیل، تحقیق و مطالعه هستند کاملا مهجور واقع شده است.
فلذا موسسه بین المللی مطالعات شیعه و صلح جهانی تصمیم به برگزاری دوره های تخصصی زبان و فرهنگ ایتالیایی برای طلاب حوزه علمیه قم نموده است.
این دوره برای طلابی که فارغ التحصیل یا مشغول تحصیل در سطح سه تخصصی مسیحیت هستند با هشتاد درصد تخفیف ارائه خواهد شد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص زمان و مکان برگزاری دوره، عضو کانال مرکز تخصصی زبان و فرهنگ ایتالیایی باشید.

 

نوشته های مرتبط

۱۷

ارد
اخبار

روز جهانی دعا

کمیته عالی برادری بشری واتیکان با انتشار بیانیه ای از همه ایمانداران و رهبران مذهبی در سراسر جهان خواست تا برای نجات جهان از پاندمی کرونا دعا کنند. «محبت نیوز»- کمیته عالی برادری بشری واتیکان خواستار تعیین یک روز جهانی برای دعای دسته جمعی به منظور پایان دادن به بحران کرونا در جهان شد. کمیته عالی برادری […]

۱۲

ارد
اخبار

برگزاری وبینارهای بین الادیانی

موسسه بین المللی مطالعات شیعه و صلح جهانی به زودی سلسله نشست های مجازی (وبینار) را برگزار خواهد کرد.   در اين وبينارهاى تخصصى اساتيد مطرح ايرانى و خارجى حضور خواهند داشت.   همچنين قرار است دوره هاى مجازى مداوم و هفتگی به زبانهاى فارسى و انكليسى در زمينه الهيات مسيحيت با حضور اساتيد مطرح مسيحى و[…]